Działamy w ubezpieczeniach od 16 lat. Swoje bogate doświadczenie wykorzystujemy w doradzaniu klientom jak najbardziej optymalnie zabezpieczyć swój majątek i rodzinę.

Doradzamy również w ubezpieczeniu majątku i odpowiedzialności cywilnej dla firm. Firma DEZET działa w tej postaci od 6 lat. Dzięki doświadczeniu wiedzy i umiejętnościom zabezpieczyliśmy już wielu klientów, którzy są zadowoleni ze współpracy z nami. Dzięki ubezpieczeniu, które zabezpiecza interesy obu stron klient podczas szkody może liczyć na fachową pomoc począwszy od zgłoszenia szkody.

 

Posiadamy w swojej ofercie ubezpieczenia:

- majątkowe

- dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców

- komunikacyjne

- oc pojazdów, autocasco, NNW kierowcy i pasażerów oraz inne

- na życie i dożycie

- indywidualne i grupowe

- dla podmiotów rolnych

- obowiązkowe i dobrowolne, sprzęt rolny, uprawy

- ochrony prawnej - rodzina, auto, biznes, agro

 

Zadowolenie klientów i sumienność to podstawowa kryteria naszej działalności. Działamy lokalnie w Stargardzie przy ul. ul. Wyszyńskiego 20F jak również u klienta, który sam decyduje o miejscu spotkania.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat oczekiwanej ochrony ubezpieczeniowej lub poprosić o ofertę ubezpieczenia prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub fax. Na pewno odpowiemy i będziemy wdzięczni za skorzystanie z naszych usług.

Adres:

„DEZET Doradztwo Ubezpieczeniowo-Inwestycyjne”
Zięba Dariusz
ul. Wyszyńskiego 20F
73-110 Stargard.

Kontakt

Dariusz Zięba
Telefon: 608 637 948
Email: darekzet@op.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek - Piątek: godz. 9.00-17.00